• 021-22195498-22197122
  • 09199578678
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • شنبه الی پنج شنبه 8:00 - 18:00

درباره کافه لندوکس

درباره کافه لندوکس


امروزه تنوع کالا و به ویژه توسعه اینترنت، روش های خرید کالا را متحول کرده است بطوریکه مزایا و منافع خرید اینترنتی سبب استقبال گسترده و روز افزون مردم شده و آنها را ترغیب به تغییر در روشهای مرسوم خرید نموده است. از اینرو با وجود سرعت زندگی مدرن ، صرفا خرید اینترنتی توانسته است  خود را با علایق و خواسته های رو به رشد و روز افزون  خریداران هماهنگ کند. امروزه با توجه به افزایش مشغله ها و کمبود وقت برای استراحت، ورزش و تفریحات ، بهره بردن از اوقات فراغت و لذت بردن از علائق شخصی در الویت  افراد قرارگرفته ودر نتیجه عملا امکان صرف وقت و اتلاف زمان های طولانی برای سفرهای درون شهری جهت خرید نیازهای عمومی وجود ندارد.

بدیهی است این عوامل سبب گردیده که مردم برای خریدهای خود مجاب به استفاده از روش های جدید خرید همچون رجوع به فروشگاه اینترنتی شوند، بطوریکه آمارها نشان می دهد طیف وسیعی از افراد علاقمند به این روش خرید هستند.

دنیای مدرن برای رفع نیازهای مردم در خصوص انتخاب و خرید کالاهای مورد علاقه اشان، روش های جدید و متنوعی را برای این منظور ارائه می دهد که سبب افزایش دقت و سرعت در امر خرید میگردد. از آنجائیکه مشتریان قبل از خرید کالای مورد نیازشان با طیف عظیمی از گزینه ها و انتخاب ها روبرو می شوند لذا نیازبه اطلاعات کاملی در خصوص انواع محصولات دارند تا بتوانند بخوبی نیازشان را تامین نمایند. از اینرو دسترسی افراد به اطلاعات صحیح ، درخواست اصلی مشتریان است.و امروزه روش های جدید خرید ( فروشگاه اینترنتی ) توانسته است نیازمندی مشتریان را بخوبی پاسخگو باشد و افرادیکه از سرویس های خرید اینترنتی بهره مند می شوند را بطور چشمگیری افزایش  دهد.

در این راستا فروشگاه کافه لندوکس با اهداف یاد شده و جهت رفاه حال مشتریان خاص قهوه ایجاد شد. این فروشگاه با بهره گیری از تیم حرفه ای تامین کنندگان کالا موفق شده است که به اهداف خود، پیش از موعد مقرر دست یابد.

از مهمترین اهداف کافه لندکس (سرزمین خرید کافه) حذف واسطه ها و کاهش هزینه ها ، حذف سودجویان کالای بی کیفیت ، آموزش هنر تهیه قهوه و شناخت قهوه می باشد.

امیدواریم با حمایت هموطنان گرامی و  سهام داران ، به اهداف متعالی دست یابیم.

پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان عزیز همواره نقشه راه ما خواهد بود.

با سپاس

مالک فروشگاه اینترنتی کافه لندوکس


حمایت و پشتیبانی مالی از این فروشگاه توسط گروه بین المللی لندوکس و با حمایت از ظرفیت صادرات کشور صورت پذیرفته است